Pielgrzymka do Krakowa

W sobotę 27 października wyruszyliśmy w pielgrzymkową drogę do Krakowa. Pod opieką ks. Sebastiana członkowie LSO oraz scholi wraz z rodzicami nawiedzili miejsca związane z kultem Miłosierdzia Bożego w Krakowie. Pierwszym punktem na naszym pątniczym szlaku była Msza Święta w Centrum Jana Pawła II oraz zwiedzanie tej świątyni. Następnie zatrzymaliśmy się na modlitwę w Łagiewnikach w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i w klasztorze św. siostry Faustyny. Następnym etapem było zwiedzanie Katedry na Wawelu oraz wzgórza wawelskiego, dalej przeszliśmy drogą królewską zwiedzając zabytkowe świątynie, rynek w kierunku bramy floriańskiej i barbakanu. Stare miasto pożegnało nas melodią hejnału płynącą z wieży mariackiej. Na koniec przyjechaliśmy do parafii św. brata Alberta, połączyliśmy przy tej okazji odwiedziny ks. Pawła i zwiedzanie tego pięknego miasta.