Niedzielne transmisje Mszy świętych

Przed nami kolejna niedziela, którą spędzimy w domu, a nasze uczestnictwo w Eucharystiach będzie ograniczone do transmisji radiowych, telewizyjnych i internetowych. Zebraliśmy dla was kilka źródeł tych ostatnich z naszej diecezji i podzieliliśmy godzinowo. Jest też propozycja dla dzieci. Wierzymy, że dzięki temu łatwiej zaplanujecie sobie dzień Pański.

Propozycji jest niemało. Wiele parafii w ostatnim tygodniu uruchomiło możliwość śledzenia tego, co się dzieje w kościołach online. Poniżej znajdziecie odnośniki. Szczególnie zapraszamy na Mszę św. z kazaniem dla dzieci, którą będziemy transmitować z kościoła pw. św. Michała Archanioła we Wrocławiu o 11.00.

A oto pozostałe propozycje (wystarczy kliknąć w nazwę parafii i przenieść się do okienka transmisji):