XXXII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 10 listopada 2019 r.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 11 listopada – poniedziałek– św. Marcin z Tours jest to jednocześnie rocznica odzyskania niepodległości – zapraszamy wszystkich na Mszę św. o godz. 10.00 w intencji Ojczyzny w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu i św. Piotra z Alkantary w Namysłowie.
  • 12 listopada – wtorek – św. Jozafat
  • 13 listopada – środa – święci Benedykt, Jan, Mateusz, Izaak i Krystyn benedyktyni, pierwsi polscy męczennicy.
  1. Dzisiaj przypada Dzień Jedności z Kościołem Prześladowanym w Sudanie.
  2. Również dzisiaj rozpoczynają się Nauki przedmałżeńskie w naszej parafii. Spotkanie odbędzie się o godz. 16.30 w salce na plebanii.
  3. W poniedziałek 11 listopada kancelaria parafialna nieczynna.
  4. Katecheza dla dorosłych w środę po wieczornej Mszy Świętej w salce w domu katechetycznym. Natomiast w piątek po wieczornej Mszy św.  w ramach spotkań grupy Nikodem zapraszamy młodzież
  5. Ostatnie nabożeństwo wypominkowe dziś o godz. 18.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych. Kartki, które zostaną złożone później będą odczytane na Mszy świętej zbiorowej za zmarłych w pierwszy piątek grudnia na mszy św. O godz.7.00
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii, są również do nabycia kalendarze na nowy rok.
  7. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: +Jerzy Kosmala, +Regina Ślusarek, +Helena Markiewicz, +Halina Derdziak.