XXXIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 17 listopada 2019 r.

1. Dziś kończymy tydzień Modlitwy za Kościół Prześladowany, z tej okazji do skarbon przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na rzecz Fundacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

2. W tym tygodniu wspominamy:

• 18 listopada – poniedziałek – św. Karolinę Kózkówną

• 20 listopada – środa – św. Rafała Kalinowskiego

• 21 listopada – czwartek– Ofiarowanie NMP

• 22 listopada – piątek – św. Cecylii

3. Za tydzień w niedzielę, 24 listopada, obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, jest to ostatnia niedziela przed Adwentem.

4. Dziś spotkanie dla biorących udział w naukach przedmałżeńskich o godz. 16.30 w salce w domu katechetycznym.

5. Katecheza dla dorosłych w środę po wieczornej Mszy Świętej w salce w domu katechetycznym. Natomiast w piątek po wieczornej Mszy św.  w ramach spotkań grupy Nikodem zapraszamy młodzież

6. Zachęcamy również do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii, są również kalendarze na nowy rok.