I NIEDZIELA WIELKANOCNA – 12.04.2020 r.

1. Dziękujemy Wszystkim, którzy pomogli nam w przeżyciu Wielkiego Tygodnia: osobą, które współtworzyły Boży Grób: Dziękujemy za przygotowanie oprawy Liturgicznej: Lektorom. Wszystkim zatroskanym o piękno naszej świątyni nie tylko od święta, ale każdego dnia. Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarza obficie swym błogosławieństwem za Wasz trud. Wdzięcznym sercem ogarniamy wszystkich którzy złożyli ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

2. Ze względu na rozszerzającą się pandemię koronawirusa jako Parafia jesteśmy zmuszeni do wpuszczania na sprawowaną Eucharystią osoby, które zamówiły Mszę świętą. Osoby te będą wpuszczane przez zakrystię 15 minut przed liturgią. W pozostałym czasie kościół będzie otwarty i będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu. Kancelaria parafialna jest nieczynna do odwołania sprawy niecierpiące zwłoki po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu będą załatwiane indywidualnie. Tel: 77/410-02-34 lub 730 528 861.

3. Jutro drugi dzień Oktawy Zmartwychwstanie Pańskiego porządek Mszy Świętych niedzielny, w tym dniu naszymi modlitwami wspieramy Papieski Wydział Teologiczny i Metropolitarne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu.

4. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 Nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia.

5. Zachęcamy do czytania tygodnika „Niedziela”, który jest dostępna w zakrystii.