VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – 24.05.2020 r.

1. Ze względu na pandemię koronawirusa ZGODNIE Z NAJNOWSZYMI WYMOGAMI służb sanitarnych W KOŚCIELE MOŻE PRZEBYWAĆ 1 OSOBA NA 10 M². Po za nabożeństwami trwa tradycyjnie w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu. Kancelaria parafialna jest nieczynna do odwołania. Sprawy niecierpiące zwłoki po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu będą załatwiane indywidualnie. Tel: 77/410-02-34 lub 730 528 861.

2. Obchodzimy dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w Kościele trwa Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.

3. We wtorek przeżywamy Dzień Matki – wszystkim matkom składamy najserdeczniejsze życzenia: wielu Łask Bożych na każdy dzień, zdrowia i opieki Matki Maryi, a dla zmarłych prosimy o radość życia wiecznego.

4. Miesiąc maj poświęcony jest w szczególny sposób Matce Bożej. W naszym kościele nabożeństwo majowe w tygodniu po wieczornej Mszy świętej, a w niedzielę o godz. 18.30.

5. Wszystkim paniom i panom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i pracę włożoną w porządkowanie terenu wokół naszego kościoła.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.

7. W tym tygodniu do wieczności z naszej wspólnoty odszedł: +Mieczysław Madej.