Niedziela Świętej Rodziny – 27.12.2020 r.

Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Namysłowie

Niedziela Świętej Rodziny

1. Dziś niedziela Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.

2. W tym tygodniu w:

Poniedziałek – święto świętych Młodzianków

Czwartek – ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 i nabożeństwo dziękczynne za miniony rok

Piątek – Nowy rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Światowy Dzień Pokoju. W tym dniu Msze św. według porządku niedzielnego, nie będzie tylko Mszy św. o godz. 7.00.

3. Dostępna jest już nowa księga intencji na rok 2021. Zachęcamy do zamawiania intencji w kancelarii bądź po Mszach świętych.

4. Jako duszpasterze w trosce o nasze zdrowie i wspólne dobro z żalem informujemy, że z racji pandemii i związanych z nią zagrożeń oraz obostrzeń, w tym roku nie odwiedzimy Was Drodzy Parafianie w waszych domach podczas wizyty duszpasterskiej. Zapraszamy jednak według grafiku kolędowego, choć jedną osobę z każdego domu na wieczorną Mszę św. ze specjalnym błogosławieństwem kolędowym i prosimy o zabranie wody, którą poświęcimy a potem będzie można tą woda poświęcić swoje domy i mieszkania. Podczas Mszy św. będzie można ofiarą składaną do skrzynki wesprzeć parafię i związane z nią potrzeby. Prosimy o zrozumienie. Z odwagą jednak spoglądamy w przyszłość i mamy nadzieję na spotkania z wami Drodzy Parafianie podczas kolędy w przyszłym roku. Plan Mszy świętych kolędowych w intencji parafian możemy odnaleźć na naszej stronie internetowej. W tym tygodniu grafik Mszy jest następujący:

28.12.2020 r. - poniedziałek – g. 18.00 – Łączany

29.12.2020 r. - wtorek – godz. 18.00 – Ulice: Staromiejska, Staffa, Asnyka, Lechonia, Kasprowicza, Nałkowskiej, Pułaskiego, Kilińskiego, Norwida, Brzeska.

02.01.2021 r. - sobota  – godz. 18.00: Ulice: Makuszyńskiego, Gombrowicza, Orzeszkowej, Konopnickiej, Zapolskiej, Krasickiego, Słowackiego; Fredry, Leśmiana, Morsztyna, Tuwima, Wańkowicza, Morcinka, Szymborskiej.

5. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w poniedziałek od 16.00 do 17.45.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: +Beata Stankowska, + Tadeusz Olejarz, +Ryszard Hnatyszyn.