Żywy Różaniec

„Codziennie odmawiajcie różaniec…” – Matka Boża Fatimska

Od wielu lat w naszej Parafii istnieje Żywy Różaniec. Obecnie jest 10 róż w tym róża męska. Modlimy się we wszystkich intencjach Ojca Świętego, naszej Ojczyzny, za kapłanów, o nowe powołania kapłańskie i zakonne, o pokój dla świata oraz w intencji prześladowanych chrześcijan.

Codziennie o godz. 15.00 modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia przed Najświętszym Sakramentem w naszym kościele. Ofiarujemy Ojcu Przedwiecznemu Najdroższą Krew Chrystusa za Kościół i aktualne intencje.

Spotkania formacyjne Żywego Różańca odbywają się:

- raz w miesiącu w sobotę przed wieczorną Mszą św.

- w każdą I Niedzielę miesiąca. Najpierw Msza Święta o godz. 11.30 w intencji Wspólnoty Żywego Różańca i we wszystkich intencjach polecanych do modlitwy różańcowej. Następnie zmiana tajemnic różańcowych na kolejny miesiąc połączona ze wspólną modlitwą.

Zapraszamy do Żywego Różańca wszystkie osoby, to tylko dziesiątek różańca dziennie (5 minut). Odwagi!