Spotkanie młodych "NA SŁOWO"

Doświadczenie spotkania młodego Kościoła wrocławskiego w Hali Orbita okazało się nie tylko wspaniałe ale i bardzo owocne. Młodzi poprzez śpiew i tańce wychwalali Boga. Nie brało czasu na wspólną modlitwę w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu. A skoro spotkanie NA SŁOWO to nie zabrało rozważania Słowa Bożego i pracy w grupach. A wszystko zakończyło się spotkaniem wokół ołtarza na wspólnej Eucharystii pod przewodnictwem J. E. Ks. Abp. Józefa Kupnego.
Spotkanie 2 tysięcy młodych osób, dla których wiara jest ważna w życiu na pewno jest budujące - zwłaszcza kiedy tyle się mówi o kryzysie Kościoła. Dziękujemy wszystkim młodym, którzy nie bali się i odważnie przyjęli zaproszenie do przeżycia spotkanie ze Słowem.