XXXI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 03 listopada 2019 r.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 4 listopad – poniedziałek – św. Karol Boromeusz
  • 9 listopad – sobota – rocznica poświęcenia bazyliki laterańskiej.
  1. Słowa szczególnej wdzięczności kierujemy do wszystkich którzy włączyli się czynnie w udział w procesji na naszym cmentarzu.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszach Świętych Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 11.30.
  3. Trwamy w miesiącu listopadzie, który poświęcony jest modlitwie za zmarłych, zachęcamy do wspólnej modlitwy – Nabożeństwa Wypominkowe dziś o godz. 18.30, w tygodniu po wieczornej Mszy Świętej.
  4. Katecheza dla dorosłych w środę po wieczornej Mszy Świętej w salce w domu katechetycznym. Natomiast w piątek po wieczornej Mszy św.  w ramach spotkań grupy Nikodem zapraszamy młodzież
  5. Nauki przedmałżeńskie w naszej parafii rozpoczną się 10 listopada. Spotkanie odbędzie się o godz. 16.30 w salce na plebanii.
  6. Ks. Michał odwiedzi swoich chorych w piątek, 8-go listopada, w godzinach przedpołudniowych a ks. Piotr w sobotę 9 – go listopada.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii, są również do nabycia kalendarze na nowy rok.
  8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: +Antoni Podgórny