XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.06.2020 r.

1.      Przypominamy, że w świątyniach nie ma już limitów osób na Mszach św. i nabożeństwach, ale pozostały wymogi sanitarne odnośnie maseczek i odległości.

2.      Kancelaria parafialna jest czynna po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się pod nr tel.: 730528861

3.      Jutro w liturgii przeżywać będziemy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Suma odpustowa w intencji wszystkich Parafian o godz. 11.30, a po niej nastąpi obrzęd poświęcenia nowego krzyża przy naszym kościele - krzyża Bożego Miłosierdzia. Pozostałe Msze święte o godz.: 7.00, 9.00, 18.00. Parafianom i Gościom życzymy, aby świeci Apostołowie wypraszali Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

4.      W tym tygodniu wspominamy:

poniedziałek – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

wtorek - Wspomnienie Świętych Pierwszych Męczenników św. Kościoła Rzymskiego

piątek - Święto św. Tomasza, Apostoła

5.      Piątek, 3-go lipca, jest pierwszym piątkiem miesiąca – w tym dniu okazja do spowiedzi od godziny 17.30

6.      Przed nami ostatnie dni miesiąca czerwca, który poświęcony jest czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 18.30, w tygodniu po wieczornej Mszy świętej.

7.      Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna, po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

8.      Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.

9.      W tym tygodniu do wieczności z naszej wspólnoty odeszła: +Maria Dymek.