XV Niedziela Zwykła – 11.07.2021 r.

Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Namysłowie

XV Niedziela Zwykła

1. Dziś XV niedziela zwykła. Następna niedziela będzie trzecią niedzielą miesiąca - taca przeznaczona będzie na cele remontowe naszej parafii.
  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

Poniedziałek – św. Brunona - biskupa i męczennika,

Wtorek – św. pustelników Świerada i Benedykta.

Jest również 13 dzień miesiąca zapraszamy na wieczorną Mszę św. Bezpośrednio po Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie z Figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół świątyni.

Intencje różańcowe można składać pół godziny przed Mszą św. do skrzynki przy figurze Matki Bożej.

Czwartek – św. Bonawentury - biskupa i doktora Kościoła

Piątek – Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel.

1. Dziś o godz. 16.00 w ramach drugiego tegorocznego koncertu cyklu XXII Namysłowskich Letnich Koncertów Organowych prof. Witolda Zabornego, wystąpią: Jan Bartłomiej Wokszczanin – organy oraz grający na oboju Tytus Wojnowicz. Serdecznie zapraszamy.
  1. Dziś również o godz. 17.00 na namysłowskim rynku spektakl Międzynarodowego Teatru Ulicznego pt. „Ludzie kontra Ian Deadly”, a po spektaklu Festiwal Baniek Mydlanych oraz koncert Blues Bandu.
  1. Wszystkich zainteresowanych sztuką sakralną, chcących nie tyle podziwiać co tworzyć, zapraszamy na warsztaty z ikonopisarstwa. Pierwsze warsztaty odbędą się w sobotę 17 lipca o godz. 14.00 w domu katechetycznym.
  2. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: +Radosław Sobków, +Tadeusz Marynowicz, +Krystyna Łastowska, +Bartłomiej Baryła, +Piotr Kietrz.